תקנון אתר www.bobby.co.il
 1. באתר bobby.co.il ניתן לרכוש תיקי בובי מקוריים של המותג ההולנדי XD DESIGN.
 2. אנו משתדלים לתת אינפורמציה מקסימאלית הכוללת מפרטים ותמונות, לנוחיותכם. יש לציין כי התמונות הן להמחשה בלבד.
 3. אנו שואפים להציג מידע עדכני בדבר מוצרינו בכל זמן, אך ייתכן שמוצר מסוים אזל מהמלאי. באחריות הלקוח, לוודא כי המוצר נמצא במלאי באמצעות שיחה טלפונית לטל': 09-8919195.
 4. אתר bobby.co.il הינו חנות אלקטרונית ברשת האינטרנט המאפשרת לגולש קניה בטוחה באמצעות טכנולוגיית ה- SSL– הצפנת פרטי הלקוח וחשיפתם למפעילי האתר בלבד.
 5. כל המבצע פעולה כלשהי באתר מצהיר כי קרא את תקנון האתר ומסכים לו וכי לא תהא לו כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה, והדבר יהווה בסיס משפטי.
 6. עבור לקוחותינו עומד שירות לקוחות בטלפון 09-8919195 או בדוא"ל: [email protected].
 7. מבצע פעולה באתר הינו תושב ישראל מעל גיל 18 בעל תעודת זהות וכרטיס אשראי בתוקף אשר הונפק בישראל, וכל רכישה כפופה לאישור חברות האשראי.
 8. לידיעתך מסירת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית, ומוסר הפרטים יהיה אחראי לכל נזק שיגרם לאתר עקב כך.

התחייבויות בעת הקנייה באתר

 1. בעת הקנייה באתר, הנך מאשר לחברת "האיש החשוב בע"מ" לשמור מידע מסוים אודותיך, ואודות כרטיס/י האשראי או כל אמצעי תשלום אחר שברשותך.
 2. הנך  מתחייב לספק מידע אמיתי, מדויק, נכון ומלא אודותיך כפי שמתבקש בטופס הקנייה באתר.
 3. הנך מצהיר כי לא תשתמש בשירות לביצוע פעילות בלתי חוקית או אסורה כלשהי, או לשם רכישות המפרות זכויות של צד שלישי כלשהו.

אספקת המוצרים

 1. ניתן לאסוף מוצרים הנרכשים באתר באופן עצמאי בחנות שבכתובת האומנות 12 נתניה, בימים א-ה, בין השעות 09:00-17:30
 2. המחירים המופיעים בעמוד מוצר בשורת "מחיר באתר"  אינם כוללים דמי משלוח. עלות משלוח חבילה עד הבית, הינה 29 ש"ח לכל היעדים (למעט אילת והסביבה- תהיה תוספת תשלום של 15 ש"ח). במידה וגולש מזמין יותר ממוצר אחד ולא ניתן להכניס מוצר אחד בשני ולשלוח כחבילה אחת, יחויב המזמין עלות משלוח עבור כל חבילה בנפרד.
 3. ככלל, המשלוח נעשה באמצעות חברת "UPS" המובילים את המוצרים לבית הלקוח כל יום בין השעות 9:00-17:00.
 4. במקרה שמוצר אזל מהמלאי, "האיש החשוב בע"מ" לא תחייב את הלקוח בגין רכישה דרך האתר.
 5. המוצרים יסופקו לבית הלקוח תוך 4 ימי עסקים מיום ביצוע הרכישה באתר (לא כולל ימי שישי וימי חג) כל זאת בהנחה שחברת השליחויות מגיעה ליעד בכל יום. במקרים דחופים ניתן לזרז את המשלוח – יש להתקשר לטל' 09-8919195
 6. החברה אינה נושאת באחריות כלפי הרוכש, על תקלות, איחורים או שיבושים במשלוח של חברת השליחויות.
 7. לקוח שלא יימצא במועד ובכתובת אשר תואמו עמו ע"י חברת השליחויות ו/או סיפק כתובת שגויה, יחויב על משלוח חוזר או לחלופין יבצע איסוף עצמי בכתובת שתימסר לו.

אחריות בקנייה

 1. לכל תיק בובי שנרכש באתר bobby.co.il ניתנת אחריות של שנה מיום הקנייה.
 2. האחריות חלה על פגמים שנוצרו עקב כשל או פגם בתהליך הייצור או בחומרים מהם עשוי התיק, שאינם נובעים מבלאי טבעי.
 3. האחריות אינה מכסה שבר (חלקי רוכסן), קרע ו/או בעיה שנוצרה כתוצאה משימוש לא נאות. כמו כן, בדים ורוכסנים איכותיים ככל שיהיו עוברים בלאי טבעי עם השנים, על שחיקה זו של החומרים אין אחריות.
 4. בכל מקרה של פגם בתיק יש ליצור איתנו קשר, להציג קבלה ואנו נבחן את התיק. במידה ונמצא שאכן יש פגם, נתקן או נחליפו בחדש.

החלפת מוצר

 1. ניתן להחליף מוצר עד 14 יום מיום הקניה.
 2. במקרה כזה על הלקוח להגיע באופן פיזי למשרדי "האיש החשוב בע"מ" עם ספח הקבלה והמוצר שברצונו להחליף כאשר המוצר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.

ביטול עסקה

 1. הלקוח רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, תשמ"א – 1981, כפוף לכך שהמוצר יוחזר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.
 2. החזרת המוצר אפשרית עד 14 ימים מיום הקניה.
 3. במידה וטרם נשלח המוצר ליעדו תבוטל העסקה-לא יחויב כרטיס האשראי של הרוכש.
 4. במידה והמוצר נשלח/ הגיע לבית לקוח, באפשרות הלקוח לבטל את העסקה ולקבל כספו בחזרה, בניכוי דמי ביטול לפי החוק , לאחר החזרת המוצר בעצמו לכתובת האומנות 12, נתניה (פיזית או באמצעות משלוח על חשבון המזמין).
 5. בכל מקרה לא יזוכו דמי המשלוח בסך 35 ש"ח כולל מע"מ.
 6. במקרה של ביטול העסקה רשאי העוסק לגבות מהלקוח דמי ביטול בסך 5% מערך העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם.

זכויות האתר

 1. האמור בתקנון זה הינו בלשון זכר מטעמי נוחיות בלבד, אך מתייחס באופן שווה לשני המינים.
 2. על האתר זכות לשנות את תקנון האתר ללא הודעה מוקדמת, ובלבד שהאתר פרסם את התקנון המעודכן באתר. ניתן לצפות בתנאי התקנון המעודכנים מעת לעת, על ידי לחיצה על הקישור "תקנון" בתפריט האתר.
 3. האתר רשאי להפסיק בכל עת את הפעילות והשימוש באתר ללא הודעה מוקדמת.
 4. האתר הינו אתר דינאמי ורשאי לערוך שינויים באתר, לרבות להסיר ו/או להוסיף מוצרים ולשנות מחירים לפי שיקול דעתו הבלעדי וללא הודעה מוקדמת.
 5. פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, ייעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל.
 6. כל המחירים באתר הינם בשקלים וכוללים מע"מ כחוק.
 7. משלוחים ייעשו לכל חלקי הארץ וכפופים לתנאי המשלוח בחברת "UPS" ו/או חברת שליחויות חלופית. תתכנה תוספות תשלום למשלוח חריג, או בגין משלוח לאזור שלא נכלל באזורי המשלוח הרגילים של חברת השליחויות.  לגבי אזורי דואר נע האיסוף יתבצע מנקודת האיסוף האזורית. הכל, בכפוף למתן הודעה מראש ללקוח.
 8. בנושא משלוח לאזורים מיוחדים, צרו עימנו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם. 
 9. על אף האמור בתקנון זה, במקרה של גורמים ו/או אירועים שלא בשליטת האתר, ובכלל זה, ככל שתיגרמנה תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפוניה ו/או במקרה של פעולות איבה ו/או מקרה חירום ו/או כוח עליון אחר, יתכנו שינויים במועדים המפורטים בתקנון זה והאתר לא יהיה אחראי בגין כל נזק אשר יגרם ללקוח בגין איחור כאמור, ככל שייגרם.

מדיניות פרטיות

אנו מתייחסים בכבוד לפרטיות המשתמשים באתר, ופועלים להגן על פרטיות המשתמשים בהתאם למדינית הפרטיות המפורטת להלן ועל פי הוראות כל דין.

1. המידע שאנו אוספים

 1. במסגרת השימוש באתר או הרישום לאתר והשימוש בשירותים המוצעים בו, הנך עשוי להתבקש למסור לחברת האיש החשוב בע"מ פרטים אודותיך, לרבות שם, כתובת דוא"ל, מספר טלפון ופרטים מזהים נוספים, כפי שיידרשו בעת ההרשמה/התשלום. כמו כן, בעת השימוש באתר יכול שיצטבר מידע על מזהים דיגיטליים שלך (דוגמת כתובת ה-IP שלך), מיקומך, מוצרים שרכשת, מידע שקראת באתר, העמודים שבהם צפית, ההצעות שעניינו אותך, פרטי אמצעי התשלום ששימשו אותך ועוד (להלן: "המידע").
 2. הנך מצהיר כי ידוע לך שלא חלה עליך חובה על-פי חוק למסור מידע זה לאיש החשוב בע"מ, וכי המידע נמסר מרצונך ובהסכמתך. בנוסף, ידוע לך והנך מסכים שהמידע יוחזק במאגרי המידע של חברת האיש החשוב בע"מ ו\או מי מטעמו או עבורו, בארץ או בחו"ל, לרבות, מי שיספק לחברת האיש החשוב בע"מ מעת לעת שירותי מחשב, אחסון או עיבוד נתונים על פי דין. יובהר, כי במקרה של אי מסירת המידע אפשרות התשלום באתר לא תהיה זמינה.

2. השימוש במידע

 1. השימוש במידע כאמור ייעשה רק על פי מדיניות פרטיות זו, וזאת למטרות המפורטות להלן: (א) על מנת לתפעל ולנהל את האתר והשירותים המוצעים בו; (ב) על מנת להעניק לך שירות ולשמור איתך על קשר; (ג) על מנת לשפר ולהעשיר את השירותים וליצור שירותים ותכנים חדשים המתאימים לדרישות ולציפיות המשתמשים וכן לשנות או לבטל שירותים קיימים; (ד) לצורך שליחתם של דברי דואר, דפוס ומסרונים (SMS) לרבות הצעות מסחריות מטעם האיש החשוב בע"מ, בכפוף להסכמתך ובכפוף לכך שתוכל לבקש בכל עת שלא לקבל דברי דואר, דפוס ומסרונים כאמור; (ה) כדי להתאים את המודעות שיוצגו לעיניך בעת השימוש באתר לתחומי ההתעניינות שלך; (ו) לצורך תיעוד הקשר איתך, בין היתר, כדי לסייע בפתרון בעיות שאתה עשוי להיתקל בהן ולשיפור השירות; (ז) ניתוח מידע סטטיסטי ומסירתו לצדדים שלישיים, לרבות מבלי להגביל לשותפים עסקיים; ו-(ח) לכל מטרה אחרת, המפורטת בתנאי השימוש או במדיניות פרטיות זו.

 2. הפרטים והמידע אודותיך לא יימסרו לידי צדדים שלישיים ללא הסכמתך מראש, אלא ככל שהדבר הותר במסגרת מדיניות פרטיות זו, כפי שתעודכן מפעם לפעם. על אף האמור לעיל, חברת האיש החשוב בע"מ רשאית להעביר לצדדים שלישיים את פרטיך האישיים והמידע שנאסף אודותיך במקרים המפורטים להלן: (א) התקבלה הסכמתך להעברת מידע או מתן גישה למידע הנשמר על ידי האיש החשוב בע"מ לצדדים שלישיים, ובלבד שהצד השלישי אליו יועבר המידע יקבל על עצמו את הוראות מדיניות פרטיות זו; (ב) לנותני שירותים של חברת האיש החשוב, על מנת שנוכל להעניק לך את השירותים, בהתאם למטרות המפורטות בסעיף ‎2.1 לעיל, לרבות לחברות כרטיסי חיוב אחרות כסולקות ו\או לבנקים השונים ו\או לגורמים מתפעלים מטעמם או מטעם האיש החשוב בע"מ ו\או לצדדים שלישיים אשר באמצעות שירותיהם תבוצענה העברות כספיות כאמור בתנאי שימוש אלה; (ג) במקרים בהם נאפשר לך לשתף את חבריך ברשתות חברתיות כגון פייסבוק (Facebook) בפעולות שתבצע באמצעות שירותי האיש החשוב בע"מ, ולאחר הסכמתך המפורשת לשיתוף הפעולות כאמור, שאז הרשתות החברתיות עשויות להצליב את המידע הנ"ל עם המידע הקיים ברשותן דרך הפרופיל שלך ברשת החברתית; (ד) לשותפיה העסקיים ולצדדים שלישיים אחרים לצורך שליחתם של חומרים שווקים, פרסומיים ואחרים אשר עשויים לעניין אותך; (ה) במקרה שתפר את תנאי השימוש באתר או תבצע באמצעות האתר, או בקשר איתו, פעולות בניגוד לדין או ניסיון לבצע פעולות כאלה; (ו) אם תתקבל בידי חברת האיש החשוב בע"מ החלטה או צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטיך או המידע אודותיך לצד שלישי ו\או בכל מקרה בו קיימת חובה על-פי דין למסור את הפרטים ו/או בשל כל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליך משפטי אשר יתנהלו בין המשתמש ו/או מי מטעמו לבין האיש החשוב בע"מ ו/או מי מטעמו; (ז) במקרה שחברת האיש החשוב תסבור, כי מסירת המידע נחוצה כדי למנוע נזק חמור לגופך או לרכושך או לגופו או לרכושו של אחר;

 3. הנתונים והמידע שנמסרו לחברת האיש החשוב בע"מ יישמרו אך ורק למשך הזמן הנדרש והסביר למטרות שלשמן הם נאספו, לפי שיקול דעתה הבלעדית של החברה ובכל מקרה – כנדרש לפי דין. על אף האמור, חברת האיש החשוב בע"מ תהיה רשאית לשמור את הנתונים למשך זמן רב יותר ככל ששמירת מידע כאמור נדרשת לצרכי גיבוי, תיעוד לצרכים משפטיים וצרכים חיוניים אחרים של החברה או לפי כל דין.

 4. לתשומת ליבך, מידע אנונימי עשוי להישאר על השרתים שלנו ואנו רשאים לעשות בו שימוש, בין השאר, למטרות ניתוח וסטטיסטיקה בהווה ובעתיד ללא הגבלת זמן. 

3. זכויות המשתמש

 1. זכות העיון וגישה למידע
  על פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981 (להלן: "החוק"), כל אדם זכאי לעיין במידע אודותיו המוחזק ונשמר במאגר מידע. על כן, חברת האיש החשוב בע"מ תאפשר לכל משתמש שהמידע אודותיו נשמר, לבקש לעיין במידע זה. משתמש המעוניין בעיון במידע כאמור, יפנה בכתב בדרכים הקבועות בתקנות הגנת הפרטיות (תנאים לעיון במידע וסדרי הדין בערעור על סירוב לבקשת עיון), התשמ"א-1981 (להלן: "התקנות") על האיש החשוב בע"מ באמצעות פנייה לשירות הלקוחות של האתר כמפורט בכתובת: [email protected]
 2. זכות לתיקון ומחיקת המידע
  אדם שעיין במידע אודותיו כאמור לעיל, ומצא שהמידע אינו נכון, שלם ברור או מעודכן, רשאי על פי החוק לבקש לתקן או למחוק את המידע באמצעות פנייה בדואר רשום אל האיש החשוב בע"מ ובדרכים הקבועות בתקנות וכן ע"י פנייה לשירות הלקוחות של האתר כמפורט בכתובת: [email protected] אין בפנייה כאמור כדי לחייב את חברת האיש החשוב בע"מ לתקן או למחוק את המידע בהתאם לבקשה.

4. איסוף מידע לצרכים סטטיסטיים

חברת האיש החשוב בע"מ עושה שימוש בכלים ושירותים לניתוח נתונים ונעזרת בחברות שונות המספקות לה ניתוחים סטטיסטיים אודות השימוש באתר. החברות אוספות ומנתחות מידע על היקף השימוש באתר, תדירות השימוש בו, מקורות הגישה של המשתמשים לאתר וכיוצא בזה. המידע הנאסף הוא סטטיסטי במהותו, הוא איננו מזהה אותך אישית והוא נועד לצרכי ניתוח, מחקר ובקרה.

5. אבטחת מידע

חברת האיש החשוב בע"מ עושה ככל שביכולתה בכדי להגן על סודיות הנתונים שנמסרו על ידי המשתמשים, זאת תוך נקיטת אמצעי זהירות מקובלים ושימוש במערכות אבטחת מידע כדי למנוע גישה בלתי מורשית למידע שבידיה. ידוע למשתמש כי החברה מקדישה משאבים ונוקטת אמצעים למניעת חדירה לאתר ולסיכול פגיעה אפשרית בפרטיות. עם זאת, אין באפשרות חברת האיש החשוב בע"מ להבטיח שהאתר והשירותים יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי מורשית למידע המאוחסן על ידו, ובכפוף להוראות כל דין, היא לא תהיה אחראית לכל נזק שייגרם עקב חדירה למידע המוחזק בידיה.

6. שינויים במדיניות הפרטיות

 1. חברת האיש החשוב בע"מ רשאית לשנות מעת לעת את הוראות מדיניות הפרטיות, בין השאר על מנת שישקפו שינויים טכנולוגיים, עסקיים, משפטיים או רגולטוריים. אם יבוצעו במדיניות זו שינויים מהותיים, בהוראות שעניינן השימוש במידע אישי שמסרת, תפורסם על-כך הודעה במערכת ההודעות של האתר או בכל דרך סבירה אחרת.
 2. במידה ויקבע על ידי רשות או ערכאה מוסמכת שתנאי כלשהו מתנאי מדיניות הפרטיות אינו חוקי, אינו תקף או שאינו בר אכיפה, אזי התנאי האמור יותאם לדרישות הדין, כך שתוכנו יהיה תואם במידת הקירוב הגדולה ביותר למשמעות וכוונת התנאים המקוריים של מדיניות הפרטיות. ביטול או התאמה של סעיף ספציפי ממדיניות הפרטיות, בנסיבות המפורטות לעיל, לא יגרור אחריו פגיעה או שינוי ביתר הוראותיה ו/או בחלקי אותה הוראה שבוטלה ו/או צומצמה על ידי הערכאה המשפטית.

 

www.bobby.co.il
האיש החשוב בע"מ
09-8919195
האומנות 12, נתניה
שעות פתיחה: א'-ה'  9:00-17:30